Italpouf – krótka historia

Nie mając wiele do stracenia, ale za to mają jasno sprecyzowaną wizję rozwoju powstała marka Italpouf, która z założenia miała oferować najlepsze pufy sako – meble relaksacyjne wypełniane granulatem styropianowym. Pufy miały być nie tylko wygodne ale także powinny dobrze się prezentować – dlatego do samego poczatku przyświecała nam wizja połączenia komfortu użytkowania oraz estetyki i prezycji wykonania.

 Współpraca z włoskimi oraz europejskiemi klientami zaowocowała powstaniem nowych linii produtkowych przyczyniając się rozwoju własnych, indywidualnych projektów związanych ze sklepem internetowym.

Italpouf – styl i wizję produktową ma wpisaną w nazwę, zawsze odwołujemy się do włoskich korzeni, bo to właśnie we Włoszech narodziła się koncepcja pufy sako – worka wypełnianiego granulatem styropianowym. Koncepcja ta jak burza rozprzestrzeniła się po całym świecie. Staramy się aby nasze pufy i projekty nawiązywały do włoskiego stylu – czerpiemy zarówno z tradycjnych założen, ale staramy się je ubrać w nowoczesne ramy i stylizacje.

Z czasem w naszej ofercie zaczeły pojawiać się kołdry, poduszki, elementy wykończenia wnętrz a ostatnio bardzo mocno pracujemy nad produktami ręcznie dzierganymi ze sznurka bawełnianego.

Posiadamy ponad 100 produktów, dokładnie opisanych – także z danymi technicznymi oraz należycie sfotografowane. Kliencie znajdą u nas praktyczne porady dotyczące aranżacji wnętrz, najnowsze porady oraz porady jak na codzień dbać o naszą pufę. Współpracujemy z salonami meblowymi, studiami designu, architektami i projektantami – jak firma działająca w branży e commerce  współpracujemy także z mediami, blogerami, influencerami oraz ekspertami – wszystko w celu dostarczania wam produktów najwyższej jakości!

Wszystkich zapraszamy do zakupów lub do współpracy z nami