Italpouf jest niezwykle dumny z możliwości dostarczenia swoich puf do jednego z najbardziej oglądanych programów we Włoszech. Bez wątpienia chodzi o Małych Gigantów. Producenci tego wspaniałego programu są obecnie jednym z naszych partnerów, z którymi współpraca jest czystą przyjemnością. W programie, w którym głównymi bohaterami są dzieci nie mogło zabraknąć puf piłek i worków sako.

Spójrzcie na zdjęcia, które dostaliśmy od producentów programu, wszystkie zrobione na backstagu Małych Gigantów. Nasze pufy piłki- jak widzicie na zdjęciach- ułożone wszystkie obok siebie tworzą tło do prezentacji każdego uczestnika show. Możemy stwierdzić bez cienia wątpliwości, że takie modele jak piłka nożna, koszykówka, tenis i siatkówka są jednymi z najbardziej charakterystycznych puf w naszej ofercie na tle konkurencji.

Oprócz puf piłek dostarczyliśmy na plan programu również worki sako- w kolorach żywych i jasnych, ponieważ właśnie takie odcienie uwielbiają dzieci. Bardzo ważnym aspektem dla nas było również stworzenie na planie przytulnej i sympatycznej atmosfery, tak żeby nasi mali giganci mieli możliwość zrelaksować się pomiędzy występami.

Realizacja programu przebiegła w mgnieniu oka, w sposób absolutnie satysfakcjonujący. Mali Giganci okazali się również w tym roku jednym z najpopularniejszych i najbardziej oglądanych programów, branie udziału w tak wielkim przedsięwzięciu było czystą przyjemnością dla Italpouf. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli znowu zaprezentować Wam produkty wyprodukowane wyłącznie przez Italpouf w kolejnych programach telewizyjnych.