Wreszcie po tylu długich mroźnych miesiącach zimowych wiosna zawitała do naszego życia i do naszych domów. Nadejście pięknego sezonu zachęciło nas żeby się cieszyć przyjemną temperaturą i przede wszystkim niesamowitymi kolorami, którymi można przearanżować dom zmieniając wystrój wnętrza tak, żeby przyjąć w możliwie najlepszy sposób wiosnę. Jednak nie wystarczy wpuścić do domu świeżego powietrza ani odkurzyć gdzieniegdzie zakurzonych zakamarków ani odświeżyć garderobę. Meble to element fundamentalny, dzięki któremu możemy zamienić dom w prawdziwie wiosenny raj. Zobaczmy razem nowe propozycje z wystroju wnętrz i designu, które nas zainspirowały i jak możemy je znaleźć je w atrakcyjnej cenie.

Zakup mebli designerskich w internecie

Często zakup mebli, zwłaszcza tych najwyższej jakości, wiąże się z duży m wydatkiem, przez co nie są na każdą kieszeń. Właśnie dlatego niezbędnym jest zaoszczędzić na zakupie nie rezygnując z dobrych jakościowo materiałów czy stylu, które muszą być zawsze zgodne z modową tendencją. W tym sensie strony internetowe okazują się okazją, której nie możemy przegapić: dzięki temu, że wiele sklepów meblarskich jest dostępnych online możecie otrzymać niesamowite akcesoria designerskie, które oczywiście są jak najbardziej zgodne z obecną modą wiosenną, nie wspominając już o szerokiej ofercie, jaką możecie otrzymać. To idealna opcja dla tych, którzy kochają upiększać swój dom bez potrzeby wydawania ogromnych sum.

Od Paryża po Mediolan:

Od Paryża aż po Mediolan festiwale przeznaczone wiosennemu designowi zaprezentowały naprawdę interesujący moment na przewartościowanie rozprzestrzeniania się elementów wystroju w domach na całym świecie. Efekt jest taki, że wielkie marki, wciąż coraz mniej kosztowne i bardziej dostępne dla wszystkich, zamieniają się w stały element naszego wyposażenia. Na przykład? Porcelana zdobiona motywami kwiatowymi i ptakami  jak na przykład Flower Snack Dish francuskiej firmy Les Porcelains Lourioux, bądź serwetniki z filcu firmy Dohome. Również we Włoszech przeżywają swój wielki sukces w sektorze meblowym: wszystko dzięki takim markom jak Rose&Tulipani, Mascagni i innym firmom Made in Italy nawiązujących do wiosny.

Nie tylko kwiaty i ptaki, ale również motyle

Cóż może być lepszego od motyli, żeby przestawić świeżość wiosennego powietrza i przenieść ją do naszego domu? Oczywiście nie mamy tu na myśli kolekcji motyli w skrzynkach, ale o akcesoriach meblowych, które sprawiają, że te małe insekty stają się ulubionymi motywami, jak na przykład motyle, które dosłownie latają w zegarze ściennych firmy Karlsson, albo te które ożywiają niesamowite i wesołe nadruki naścienne od Zlatka Paneva.