Jest to pierwszy wpis na naszym blogu – dlatego kilka słów o nas – tak żebyśmy się lepiej poznali :]

Italpouf to firma z branży sloooow fashion, a naszą specjalnością są pufy, worki sako, pufy piłki, podnóżki, poduchy oraz rozmaite i kolorowe akcesoria głównie dla dzieci. Celem naszych produtków jest dać Ci spokój i maksymalny relaks, a czasem i rozrywkę. Nasze produkty projektujemy od samego początku w naszych pracowniach, dokładamy wielu starań aby odpowiednio dobrać rozmiar, materiał oraz wszelkie materiały wykończeniowe.

Używamy wysokiej jakości materiałów – dbamy o jakość, bo pufy powinny ładnie wyglądać, ale przede wszystkim powinny być komfortowe w codziennym użytkowaniu. Nie stosujemy żadnych półśrodków – zanim skierujemy produkt do sprzedaży wielokrotnie go testujemy i sprawdzamy czy spełni on wymagania naszych klientów!

Italpouf to marka, która narodziła się we Włoszech – stąd czerpiemy inspiracje bo nie ma lepszego miejsca na ziemi, gdzie przy porannym espresso przychodzą do głowy ciekawe projekty, które można później przekształcić w produkt dla Ciebie!

Cały proces produkcji wykonywany jest ręcznie – począwszy od przygotowania materiałów, wykrojenia wzoru – następnie całość jest zszywana a każda pufa opatrzona jest etykietą „Hand made” – bo tak jest w rzeczywistości. Nasze pracownie są w kilka miejscach Europy ale wszędzie zachowujemy wysokie standardy i pasje tworzenia. Szybki rozwój na kolejne rynki europejskie jest potwierdzeniem jakości naszych produktów oraz zadowolenia klientów. Obecnie produkty Italpouf można kupić w niemal całej Europie – wszystką pod naszą marką, która stała się rozpoznawalna.

Na tym blogu chcemy przekazywać informacje nie tylko o naszych nowościach, ale także postaramy się przekazywać najważaniejsze informacje dotyczące samych produktów tj. sposób użytkowania, jak dbać o czystość różnych materiałów. Będziemy was także informować o wszelkich zmianach w naszej ofercie oraz czasami przekażemy wam ciekawostki dotyczące aranżacji wnętrz – w tym przede wszystkie z udziałem naszych puf.